Przejdź do treści

Oceń nas na Trustpilot

Chętnie usłyszymy, jak wyglądało twoje doświadczenie

Dla nas w Barista i Espresso kawa to coś więcej niż tylko produkty. To pasja, jakość i zapewnienie każdemu klientowi naprawdę dobrego doświadczenia na każdym etapie, od pierwszego pytania po dostawę i użytkowanie w domu.

Jeśli robiłeś u nas zakupy, bardzo byśmy się cieszyli, gdybyś podzielił się swoim doświadczeniem.

Czy czułeś, że otrzymałeś dobrą pomoc od naszej obsługi klienta? Czy produkt spełnił twoje oczekiwania? Czy cały proces zakupu był płynny i bezpieczny? Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga nam zrozumieć, co robimy dobrze, a co możemy jeszcze poprawić.

Szczególnie chcielibyśmy usłyszeć, co myślisz o:

  • nasza obsługa klienta i wsparcie
  • jakość otrzymanego produktu
  • twoje doświadczenia z zakupów u nas
  • jak możemy się jeszcze bardziej poprawić

Każda opinia, niezależnie czy krótka, czy bardziej szczegółowa, pomaga nam się rozwijać. Pomaga też innym klientom czuć się pewniej przy wyborze podczas zakupów u nas.

Dziękujemy, że poświęcasz czas na przekazanie swojej opinii. Czytamy ją, doceniamy i jesteśmy naprawdę wdzięczni, że pomagasz nam się rozwijać.

Zostaw opinię

Back to top